Тарифы

Тарифи (інтернет для приватного сектору)

23233
Тарифи (інтернет для приватного сектору)

БАЗОВИЙ

ТАРИФ

180грн/міс.
Україна 50 Мбіт/с
Світ 50 Мбіт/с

ОПТИМАЛЬНИЙ

ТАРИФ

250грн/міс.
Україна 100 Мбіт/с
Світ 100 Мбіт/с

ШВИДКИЙ

ТАРИФ

350грн/міс.
Україна 1 Гігабіт
Світ 1 Гігабіт
Ціни на інтернет для дому від компанії UA GROUP є більш ніж прийнятними для столичного ринку надання інтернет послуг. Інтернет провайдер «UA GROUP» надає своїм абонентам 3 основні інтернет тарифи на послугу домашній інтернет:

Інтернет тариф «Базовий»

Ціни на інтернет для дому від компанії UA GROUP є більш ніж прийнятними для столичного ринку надання інтернет послуг. Інтернет провайдер «UA GROUP» надає своїм абонентам 3 основні інтернет тарифи на послугу домашній інтернет: Інтернет тариф «Базовий» Є домашнім інтернетом зі швидкістю передачі даних до 50 Мбіт/с в українському та світовому сегменті. Цей тарифний план є розумним мінімумом для використання соціальних мереж, email, та здійснення онлайн покупок.

Інтернет тариф «Оптимальний»

Пропонує інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с в українському та світовому сегменті. Цей план призначений для більш просунутих користувачів, які використовують усі мультимедійні можливості мережі: онлайн перегляди та скачування відео, аудіо файлів у високій роздільній здатності.

Інтернет тариф «Швидкий»

Призначений для користувачів, які хочуть без будь-яких обмежень використовувати домашній інтернет. Завдяки високій швидкості передачі даних (до 1000 Мбіт/с), абоненти мережі мають можливість завантажувати фільми, ігри з мережі за лічені секунди.

Наші контакти

Телефон

+38(044) 361-78-85

пошта

info@uagroup.net.ua

адреса

01032, вул. Л.Толстого, буд. 33, оф. 75

Форма зворотного зв'язку