Тарифы

Тарифи (інтернет для багатоквартирних будинків)

23233
Тарифи (інтернет для багатоквартирних будинків)

БАЗОВИЙ

ТАРИФ

150грн/міс.
Україна 100 Мбіт/с
Світ 100 Мбіт/с

ОПТИМАЛЬНИЙ

ТАРИФ

200грн/міс.
Україна 200 Мбіт/с
Світ 200 Мбіт/с

ШВИДКИЙ

ТАРИФ

250грн/міс.
Україна 1 Гігабіт
Світ 1 Гігабіт
*підключення 1 грн.
Ціни на інтернет для дому від компанії UA GROUP є більш ніж прийнятними для столичного ринку надання інтернет послуг. Інтернет провайдер «UA GROUP» надає своїм абонентам 3 основні інтернет тарифи на послугу домашній інтернет:

Інтернет тариф «Базовий»

Ціни на інтернет для дому від компанії UA GROUP є більш ніж прийнятними для столичного ринку надання інтернет послуг. Інтернет провайдер «UA GROUP» надає своїм абонентам 3 основні інтернет тарифи на послугу домашній інтернет: Інтернет тариф «Базовий» Є домашнім інтернетом зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт/с в українському та світовому сегменті. Цей тарифний план є розумним мінімумом для використання соціальних мереж, email, та здійснення онлайн покупок.

Інтернет тариф «Оптимальний»

Пропонує інтернет зі швидкістю до 200 Мбіт/с в українському та світовому сегменті. Цей план призначений для більш просунутих користувачів, які використовують усі мультимедійні можливості мережі: онлайн перегляди та скачування відео, аудіо файлів у високій роздільній здатності.

Інтернет тариф «Швидкий»

Призначений для користувачів, які хочуть без будь-яких обмежень використовувати домашній інтернет. Завдяки високій швидкості передачі даних (до 1 Гігабіта), абоненти мережі мають можливість завантажувати фільми, ігри з мережі за лічені секунди.

Наші контакти

Телефон

+38(044) 361-78-85

пошта

info@uagroup.net.ua

адреса

01032, вул. Л.Толстого, буд. 33, оф. 75

Соц. Мережі

Графік роботи

центральний офіс

ПН -ПТ - 10:00 ДО 18:00 СБ - НД - ВИХІДНИЙ

техпідтримка

24/7

Форма зворотного зв'язку