Интернет для частного сектора

Інтернет для приватного сектору

23233
Інтернет для приватного сектору

Підключити інтернет у приватному секторі

Безумовно, у проживання в приватному секторі у власному будинку існують свої переваги: свіже повітря, природа, ніяких галасливих сусідів і т.д. Але, як показує практика, підключення сучасних послуг, таких як інтернет та/або цифрове телебачення, може стати реальною проблемою для приватника. Проте немає безвихідних положень.
Інтернет-провайдер "UA GROUP" надає послуги підключення Інтернету в приватному секторі Києва для фізичних осіб за технологією оптичного волокна. Ця технологія виділеного каналу надає стабільний доступ до Інтернету з високою швидкістю. Для підключення інтернет послуг команда фахівців компанії «UA GROUP» використовують лише передові технології та обладнання провідних світових виробників. На додачу до кожного свого потенційного абонента ми надаємо індивідуальний підхід у створенні проекту з інтернет підключення та його здійсненні. Стабільний та безлімітний доступ до швидкісного Інтернету для мешканців приватного сектору Києва – це головне завдання нашої компанії. Ми дбаємо про всіх наших абонентів і намагаємося усувати всі існуючі проблеми непомітно, тому кожна аварія на вимогу страхується бездротовим 3G Інтернетом. Для абонентів послуги інтернет для приватного сектору ми надаємо тарифні плани, які зможуть задовольнити їхні потреби, виходячи з матеріальних можливостей.

Тарифи для приватного сектору

Оператор "UA GROUP" надає інтернет мешканцям приватного сектора з різним матеріальним становищем. Виходячи з цієї політики, ми готові запропонувати вам найвигідніший тариф, який буде відповідати Вашим вимогам у роботі та Вашим фінансовим можливостям. На додаток до цього компанія «UA GROUP» проводить величезну кількість акцій, які дозволять Вам суттєво заощадити.
Тому Інтернет у приватному секторі Києва від компанією "UA GROUP" - це найбезперебійніший, високошвидкісний та якісний Інтернет столиці. Вибираючи нас, ви отримуєте не просто інтернет, ви отримуєте максимум комфорту за мінімум фінансових вкладень.
Щоб підключити інтернет у приватному секторі м. Києва Вам необхідно залишити заявку на нашому сайті, або зв'язатися з нашим менеджером за номером телефону.

Наші контакти

Телефон

+38(044) 361-78-85

пошта

info@uagroup.net.ua

адреса

01032, вул. Л.Толстого, буд. 33, оф. 75

Соц. Мережі

Графік роботи

центральний офіс

ПН -ПТ - 10:00 ДО 18:00 СБ - НД - ВИХІДНИЙ

техпідтримка

24/7

Форма зворотного зв'язку