Интернет

Інтернет для Корпоративних клієнтів

23233
Інтернет для Корпоративних клієнтів

Інтернет для Корпоративних клієнтів

UA GROUP – це Ваш Інтернет для бізнесу. Ми надаємо послуги інтернет-доступу корпоративним клієнтам. Використовуючи власнуразветвленную волоконно-оптическую сеть мы имеем возможность подключить интернет, практически, в каждом офисе города Киева и отдельных направлениях Киевской области.
Насамперед, «UA GROUP» - це інтернет для офісу. Юридичні особи та приватні підприємці – це основна цільова аудиторія нашої компанії. Сьогодні протяжність нашої магістральної мережі досягає понад 300 км, за рахунок цього ми підключаємо широкосмуговий інтернет преміум-класу для корпоративних клієнтів практично в будь-якій точці Києва та Київської області. Інтернет провайдер «UA GROUP» присутній у понад 50 бізнес-центрах – це понад 1000 офісів по всьому місту.
Два незалежні швидкісні канали до Європи з'єднують мережу компанії з найбільшими точками обміну трафіком, що дозволяє отримати зв'язок з найбільшими міжнародними IP-операторами та провайдерами.
«UA GROUP» є одним із основних учасників точок обміну трафіком України (UA-IX, Dtel, GigaNet) загальною пропускною спроможністю 10 Gbit, має паритетні канали з провідними національними операторами та провайдерами. Інтернет провайдер «UA GROUP» підключає виділений інтернет за допомогою сучасних технологій та обладнання від світових виробників, якість якого була підтверджена внаслідок систематичних випробувань та тестів у нашій мережі. Багаторічний досвід роботи у наданні інтернет послуг для офісу, бездоганна організація роботи, чітко прописані корпоративні стандарти та підхід орієнтований на клієнта – все це дозволяє нашій компанії швидко та якісно виконувати роботи з підключення інтернету для бізнесу, надавати послуги найкращої якості, оперативно вирішувати проблеми та підтримувати бездоганний рівень обслуговування.

Інтернет підключення юридичних осіб та приватних підприємців

Високошвидкісний інтернет для офісу надається лише за технологією Ethernet із введенням оптичного кабелю в кожну будівлю. Для того, щоб якісно, надійно та оперативно підключити інтернет необхідні:
 • Швидкісна магістральна та розподільна оптична мережа (використовується принцип «волокно у кожен будинок»).
 • Широкі зовнішні канали зв'язку доступу до глобальної мережі Інтернет, що своєчасно розширюються відповідно до ступеня збільшення кількості користувачів. Середнє завантаження зовнішніх каналів зв'язку вбирається у 50%.
 • Пряме включення до української мережі обміну інтернет-трафіком UA-IX забезпечує максимальну інтеграцію мереж українськими провайдерами та організацію ефективного обміну трафіком по найкоротших маршрутах, без проходження через зарубіжні мережі, що дозволяє заощадити час та нерви нашим корпоративним клієнтам.
 • Вся мережа та система обслуговування абонентів спеціалізована на надання послуг Інтернету корпоративним клієнтом.
 • Забезпечено резервування зовнішніх каналів зв'язку, що дозволяє у разі аварійних ситуацій не переривати інтернет з'єднання в офісі, що є дуже важливим для юридичних осіб та приватних підприємців.
 • Продовжується будівництво власної оптичної мережі компанії, щомісяця вводяться в експлуатацію кілометри мереж, таким чином інтернет для офісу поширюється з небувалою швидкістю по всій території столиці та за її межами.

Тариф на підключення та абонентська плата розраховується для кожного клієнта індивідуально

На жаль, розрахувати єдиний інтернет тариф для кожного корпоративного клієнта Інтернет провайдер не може, оскільки при складанні тарифу враховуються численні фактори:
 • Наявність технічних можливостей для підключення до Інтернету.
 • Відстань від зони покриття.
 • Швидкість передачі сигналу.
 • Виділена лінія передачі сигналу.
 • Гарантія швидкості.
 • Кількість підключених пристроїв.
 • Вимушені щомісячні витрати провайдера.
Інтернет оператор «UA GROUP» з розумінням ставиться до кожного свого клієнта. Ми враховуємо фінансові здібності абонента та намагаємось надати тариф, який би задовольняв як нас, так і Вас. Саме тому у нас діє гнучка система знижок, яку ми радо пропонуємо для корпоративних клієнтів у разі такої можливості.

Наші контакти

Телефон

+38(044) 361-78-85

пошта

info@uagroup.net.ua

адреса

01032, вул. Л.Толстого, буд. 33, оф. 75

Форма зворотного зв'язку